Nasza wizja

INCOME GROUP sp. z o.o. to nowoczesne Biuro Rachunkowe oferujące profesjonalne usługi doradcze takie jak doradztwo biznesowe, gospodarcze, podatkowe, prawne, konsulting i inne. Sposób prowadzenia księgowości dostosowujemy indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Dostosowujemy się do specyfiki każdej firmy, unikamy szablonowego podejścia – wierzymy, że to stanowi dla Naszych Klientów istotny atut. Nasze biuro proponuje tradycyjną współpracę dla osób, które nie ufają nowoczesnym technologiom i nie czują się pewnie w sprawach związanych z Internetem. Prowadzimy również innowacyjną i niezwykle wygodną metodę współpracy poprzez stronę internetową. Stosowane przez nas rozwiązania internetowe dają Państwu możliwość dostępu do wszelkich danych i statystyk dotyczących finansów Państwa firmy, niezależnie od miejsca w którym się Państwo obecnie znajdują.

Szczegółowa wiedza specjalistyczna, praktyczne doświadczenie sprawiają, że świadczymy najbardziej profesjonalne usługi

Informacje ogólne

Biuro Rachunkowe Income to nowoczesna i profesjonalna firma istniejąca na rynku od 1998 roku. Biuro zostało utworzone na bazie wieloletnich doświadczeń zawodowych zdobytych przez właścicielkę firmy. Mgr Danuta Ples absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego posiadająca Licencję Ministra Finansów nr uprawniającą do prowadzenia biura rachunkowego. Budowany od podstaw zespół specjalistów oraz profesjonalizm w działaniu przyczyniły się do szybko poszerzającego się grona klientów.

Od początku działalności szczególną uwagę przywiązujemy do wysokiej jakości świadczonych przez nas usług, dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dając możliwość decydowania, z jakich usług klient będzie korzystał. To klient wybierając zakres pracy jaką mamy wykonać, dokonuje wyboru ceny za usługi w ramach współpracy z Biurem Rachunkowym.

Gwarantujemy oszczędność Państwa cennego czasu, pewność terminowej realizacji zleceń i optymalizację ryzyka gospodarczego. Podpisanie umowy z naszym biurem daje Państwu komfort realizacji przedmiotu zadań związanych z Waszą działalnością ograniczając kontakt z biurem do dostarczenia dokumentów w uzgodnionych terminach. Dla Państwa wygody zwiększyliśmy swoją ofertę o możliwość korzystania z naszego oprogramowania. Umożliwiamy klientom dostęp do programu wystawiania faktur oraz dostęp do danych finansowo-księgowych on-line.

Bezpieczeństwo
oraz
Bezpieczeństwo w obszarze IT
Kadra

Wartości, którymi kierujemy się na co dzień, określają to, kim jesteśmy i w jaki sposób pracujemy z naszymi klientami.

Indywidualizm

Dopasowujemy się do potrzeb każdej firmy. Unikamy szablonowego podejścia

Standardy

Szybkość reakcji na pojawiające się pytania klientów to standard. Elastyczność w działaniu jest priorytetem.