W biurze rachunkowym Income otrzymasz dedykowanego księgowego i kadrowego

Do Twojej dyspozycji są m.in księgowy oraz specjalista ds. kadr i płac, którzy wspierają codziennie działania w Twojej firmie. Możesz się z nimi kontaktować telefonicznie oraz poprzez komunikator społeczny
Profesjonalny zespół księgowych postara się dostosować ofertę do indywidualnych potrzeb każdego Klienta.

Ples Danuta

Ples Danuta

Właściciel / Licencjonowany księgowy
Założyciel Biura Rachunkowego  INCOME, certyfikowany księgowy, magister ekonomii, absolwentka Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Posiada długoletnie doświadczenie zawodowe z czego przeważająca część stażu dotyczy stanowisk kierowniczych w zakresie podatków i płac w dużych firmach.
Golec Kamila

Golec Kamila

Partner zarządzający / Specjalista ds kadr i płac
Specjalista i doradca we wszystkich aspektach polityki personalnej a także indywidualny opiekun klienta do spraw kadr i płac. Zajmuje się pełną obsługę kadrowo-płacową. Uzyskała tytuł magistra w zakresie zarządzania personelem na wydziale Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Posiada bogatą wiedzę zawodową, którą systematycznie i chętnie pogłębia.
Zając Danuta

Zając Danuta

Główna księgowa / Doradca księgowy
Specjalista z wiedzą praktyczną i teoretyczną w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów. Sprawuje nadzór nad działem księgowości oraz pełni kluczowe funkcje w biurze.
Polak Magdalena

Polak Magdalena

Samodzielna księgowa
Specjalizuje się w prowadzeniu ksiąg rachunkowych, obsługująca średnie i duże firmy. Pracownik odpowiedzialny za pierwszy kontakt z klientem. Specjalista rozliczający dotacje dla stowarzyszeń i fundacji.
Biesiada-Ochenkowska Agata

Biesiada-Ochenkowska Agata

Księgowa
Specjalizuje się pełną obsługę księgową firm dla których prowadzi podatkową książkę przychodów i rozchodów oraz rozliczeniem przedsiębiorców z opodatkowaniem w firmie ryczałtu. Swoją wiedzę systematycznie pogłębia.
Job Marzena

Job Marzena

Księgowa
Z Biurem Rachunkowym INCOME jest związana od kwietnia 2016r. Specjalizuje się w zakresie księgowości w prowadzeniu książki przychodów i rozchodów oraz w rozliczeniu dotacji dla stowarzyszeń i fundacji..
Ples Mateusz

Ples Mateusz

Informatyk / administartor
Integrator systemów informatycznych w Biurze INCOME. Dostarcza i wdraża najnowsze rozwiązania w zakresie informatyki oraz zapewnia bezpieczeństwo baz danych. Absolwent Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach na wydziale Informatyki. Nasza ciągłą współpraca pozwala na sprawne działanie i ciągły rozwój naszego serwisu internetowego.