W naszej firmie otrzymasz dedykowanego księgowego oraz opiekę płacowca.

Do Twojej dyspozycji są m.in licencjonowani księgowi oraz specjaliści ds. płac, którzy wspierają codziennie działania w Twojej firmie. Możesz się z nimi kontaktować telefonicznie oraz poprzez komunikator społeczny.
Profesjonalny zespół księgowych dostosuje ofertę do indywidualnych potrzeb każdego Klienta.

Golec Kamila

Golec Kamila

Prezes Zarządu
Założyciel i organizator spółki INCOME GROUP sp. z o.o. Kontynuuje ideę firmy Biuro Rachunkowe Income. Specjalista i doradca w poszczególnych aspektach polityki personalnej, a także indywidualny opiekun klienta do wszystkich spraw związanych ze świadczonym przez spółkę outsourcingiem. Z zawodu specjalista ds. płac oraz magister Zarządzania Personelem. Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Krakowie, Akademii Pedagogicznej w Krakowie...
Ples Danuta

Ples Danuta

Wiceprezes
Założyciel Biura Rachunkowego INCOME, certyfikowany księgowy, magister ekonomii, absolwentka Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Posiada długoletnie doświadczenie zawodowe z czego przeważająca część stażu dotyczy stanowisk kierowniczych w zakresie podatków i płac w korporacyjnych firmach.
Zając Danuta

Zając Danuta

Lider zespołu księgowego/Główna księgowa
Specjalista z wiedzą praktyczną i teoretyczną w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów. Sprawuje nadzór nad działem księgowości oraz pełni kluczowe funkcje w biurze.
Polak Magdalena

Polak Magdalena

Samodzielna księgowa
Specjalizuje się w prowadzeniu ksiąg rachunkowych, obsługująca średnie i duże firmy. Pracownik odpowiedzialny za pierwszy kontakt z klientem. Specjalista rozliczający dotacje dla stowarzyszeń i fundacji.
Biesiada-Ochenkowska Agata

Biesiada-Ochenkowska Agata

Księgowa
Specjalizuje się pełną obsługę księgową firm dla których prowadzi podatkową książkę przychodów i rozchodów oraz rozliczeniem przedsiębiorców z opodatkowaniem w firmie ryczałtu. Swoją wiedzę systematycznie pogłębia.
Chechelska Maria

Chechelska Maria

Samodzielna księgowa
Samodzielna księgowa. Specjalizuje się w rozliczeniach podatkowych małych firm a także stowarzyszeń oraz klubów sportowych. Od lat przygotowuje dokumenty do rozliczenia dotacji dla Urzędu Miejskiego.