Samodzielna księgowa

Miejsce pracy: Jaworzno

Szukamy osoby, która posiada wiedzę i doświadczenie w pracy na stanowisku samodzielnego księgowego.

Zachęcamy do składania aplikacji osoby, które posiadają dłuższy okres przerwy w pracy w związku z wychowaniem dzieci.

Twój zakres obowiązków:

  • samodzielne prowadzenie pełnej i uproszczonej księgowości dla klientów,
  • księgowanie i weryfikacja faktur zakupowych i sprzedażowych,
  • księgowanie wyciągów bankowych, dokumentów wewnętrznych, raportów kasowych,
  • przygotowywanie danych do deklaracji podatkowych VAT, CIT, PIT,
  • odpowiedzialność za gromadzenie, przygotowywanie i przechowywanie dokumentacji,
  • przygotowanie dokumentów do rozliczenia dotacji,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie o profilu ekonomicznym, finansowym lub z zakresu rachunkowości,
  • doświadczenie na stanowisku księgowej,
  • dobra znajomość zagadnień podatkowych, zasad rachunkowości,
  • odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie, dobra organizacji pracy,
  • dobra znajomość pakietu MS Office.

Mile widziane:

  • znajomość programu Sage Symfonia oraz INSERT Rachmistrz,
  • doświadczenie w biurze rachunkowym,

W zamian za efektywne wspieranie nas swoimi kompetencjami oferujemy:

  • umowa o pracę,
  • finansowanie twoich planów w zakresie rozwoju zawodowego,
  • możliwość elastycznego decydowania o swoim czasie pracy ( pomiędzy 07:00 – 17:00)
  • praca w komfortowym biurze w Jaworznie, z wygodnym dojazdem i parkingiem,
  • praca w rodzinnej firmie gdzie nie ma podziału na podwładnych i szefów, a wzajemne relacje buduje się w oparciu o partnerstwo i szacunek.
  • codziennie pyszna kawa i słodkie przekąski 🙂
Prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@biuroincome.pl

Zapraszamy do współpracy!